ГОДИШНА СРЕЩА - 126, юли 2010

Хубаво е да се опознаеме и виждаме от време на време
Locked
tekilaaa
Фичо сан

Re: ГОДИШНА СРЕЩА - 126

Post by tekilaaa » 31/07/2010, 22:39

Супер ,удари една слушалка да знаем кога идвате евентуално да ви посрещнем :))) спални места в палатките има достатъчно :)) 0878793859 или 0888793859 все единият от двамата ще работи и ще го чуя :)))) от там организацията само по телефона :) при ники няма нет :(

exton
Фичо сан

Post by exton » 01/08/2010, 22:45

Да сте ми толкова близо и аз да не мога да дойда... :evil:

tekilaaa
Фичо сан

Post by tekilaaa » 02/08/2010, 15:42

На 97 км си само , при желание можеше и с Фичо да бръмнеш :)

Niki
сър Фичо

Post by Niki » 02/08/2010, 16:25

Срещата мина перфектно. Освен годишната среща, отпразнувахме и 5-та година от възраждането на форума. Организацията беше на много добро ниво, за което съм много благодарен на колегата tekilaaa, който ми помогна много. Благодаря на всички, които дойдоха. А това бяха:
6liopar(Жени), NoveL(Стефчо), DEYAN IYI(бат Деян), tekilaaa(Ивайло) заедно с жена си, horei6io81(Стамен) със жена си, sunny(другата нежна колежка), дядо Стефчо(заклет фен, който не пропусна мероприятието и си дойде с фичката даже),аз със жена ми, която също е голяма фенка на фичо, и разбира се и momchilcho(Момчил). Колегата NsL-OnE(Калоян) обеща, но не дойде, с което показа, че е много несериозен. Аз лично съм му сърдит за това. А живее на 5 мин. от нас. Събрахме се пет фички, направихме си шоу по крайбрежната алея, което беше много добро. Нямаше човек от плажуващите наоколо, който да не се надигна да види какво става. Част от туристите се наредиха около фиатките, за да ръкопляскат и да им се кефят. Съжалявам че Петров не дойде, но имаше ангажимент, за което се извини предварително. Ако нещо съм пропуснал, останалите също ще пишат. След като Жени и Деянчо ми пратят снимките, ще ги кача. :D :D :D

Image

tekilaaa
Фичо сан

Post by tekilaaa » 02/08/2010, 18:55

Можем да раздадем поздрави адмирации тиквени и рисувани медали на 6лиопарчо за куража да:/ спи на палатка сама / за пръв път в живота си / с банда диви фичофенове , след ден 2 миризливи и диви фичо фенове :П/ но всичко е въпрос на брой бири и блага приказка :ПППП/
, освен това 6лиопи се държа мъжки :) прибира маса ми чинии , и най важното не избяга с писъци като се видяхме на гарата :ПППППП
Адмирации на Девчо и Стефчо за помоща при разглобяване и сглобяване на фиата на брата и за това че не мрънкаха от всичките буци които им напъхах под палатките :)))освен това двамата могат да работят както подемници за фиатки :)) по късно ще има и доказателствен материал :))
Дойдоха ми гости ще продължа с промените по темата по късно :))))

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 02/08/2010, 20:30

След като дойдох на себе си от дъъъъъъъългия път на връщане от срещата, нека се включа и аз.
Най-напред, сърдечни благодарности за топлото посрещане и гостоприемството! :uu:
Точно такиви си ви представях, много се забавлявах, изобщо не се притеснявах и ми беше много готино. Много се радвах също на малките бъдещи Фичо фенове, които сигурна съм ще бъдат такива, предвид щурите си татковци, чичовци, майки и т.н. собственици на Фиат 126р.
За колегата Калоян : БАН, БАН, БАН! :lol: :lol: :lol: Абре, другарино, толкоз ли пет минути не ти се откъснаха от сърцето да додеш да си кажем една блага приказка, да те черпим една люта ракия и салатка с Цалапишки доматки? Резил, брате Калояне, да живееш във Варна, да бием пътя от Пловдив, половината активен форум да ти звъни и да ти се моли да дойдеш на срещата макар и за малко, а ти така да се изложиш? Просто нямам думи. Само аз не ти звъннах, щото то .... ЧОВЕК КАТО ИМА МЕРАК, НАМИРА КАК..., А КАТО НЯМА ЖЕЛАНИЕ, ПРОСТО СИ НАМИРА ОПРАВДАНИЕ.
Разбирам от постъпката ти, че просто формално си се записал във форума - четеш и бягаш. Ама аз не съм от тия, дето биха ти се молили да идваш на срещи. Ти щом във Варна не дойде, лично аз няма да те поканя, ако има в Пловдив.
Срещата беше страхотна, дори повече от страхотна. Първи път на палатка, даже ми беше топло. На такава палатка с денонощна наличност на топла вода /Ники и Ани, благодаря ви! / ВИНАГИ тръгвам пак. Но и туби затоплени на слънце пак вършат работа. На закуска мекички пържени под череша. Денонощно отворен ФИЧО-СЕРВИЗ " При БАТ'НИКИ", гарнирано с мезенца, салатки, много смях и закачки, весели снимки и т.н. Разходка по плажа за събиране погледите на почиващите, танци във ФИЧО на твърда музика и бясно препускане по Варненските булеварди с дъх на бензин....и малко масло от фиата на Ники....КАКВО ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА!????! :P :uu: :P
Който дошъл-дошъл, който не - СЪЖАЛЕ БОКУ. Жалко и за отсъствието на Петров!
Честита ни ВАРНЕНСКО-ПЛОВДИВСКА първа среща и дано не е последна!
Бъдете живи и здрави, и до нови срещи!

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

hit-ko
Фичо с характер

Post by hit-ko » 02/08/2010, 21:22

Поздравления за чудесната среща която сте си направили и за мерака и ентусиазма на най-запалените фенове на марката!!!
Уверявам ви, че сега много потребители четат отзивите за срещата и съжаляват като мен, че не са отделили време за такова емоционално събитие, нооооо живот и здарве.... на следващата..... и ние ще сме там :)

Чакаме с нетърпение и снимков материал.... та да се амбицираме още повече! :)

FIAT и... всички останали! www.axm-auto.com

tekilaaa
Фичо сан

Post by tekilaaa » 02/08/2010, 21:31

Шлиопи аиде качи малко снимки ако обичаш , да не вземат да кажат колегите че само дърдорим а на среща да няма и една картинка :P

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 02/08/2010, 21:59

Тъй като снимковият материал е много голям, качих го в snimka.bg и ви подавам линк за гледане.
http://6liopar.snimka.bg/super-expensiv ... 10g.522815" onclick="window.open(this.href);return false;
Гледайте внимателно, под снимките има и описания.
Единствено на присъствалите ще изпратя и клиповете от мероприятието.
Наздраве и за много години!
Мислех да подразня още няколко дни отсъствалите, като човъркам любопитството им, за да се чудят какво сме правили на тая среща. Ама айде, от мен да мине.
Ядохме, пихме и се веселихме. Да бяхте дошли, които бяхте свободни! :uu:

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

exton
Фичо сан

Post by exton » 02/08/2010, 23:57

tekilaaa wrote:На 97 км си само , при желание можеше и с Фичо да бръмнеш :)
По принцип така е! Близо съм, само дето не уточних, че съм извън БГ от известно време.
Та затова ме беше яд. Толкова близо по принцип а мен да ме няма :cry:

Да добавя, че е има за какво да ме е яд.Сега като гледам снимките...

Niki
сър Фичо

Post by Niki » 03/08/2010, 10:19

Минало свършило. Не е първата, няма да е и последната среща. Всичко беше много хубаво. Благодаря на Жени за снимковия материал и подробното описание на всяка една от снимките.
Ще си позволя да кача някоя и друга снимка тук в темата, за по лесно.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Който иска да гледа целия мат-рял, да ползва линка на Жени, даден в по горния пост.

Image

dAnI
сър Фичо

Post by dAnI » 03/08/2010, 10:38

Евала момчета и момичета, така се прави :twisted:

NsL-OnE
Фичо с характер

Post by NsL-OnE » 03/08/2010, 11:27

Извинявам се много, че не дойдох но не съм гледал темата и разбрах, че има среща щом звъннах на Ники... Бях в морето и когато стъпих на земя беше много късно а и нямах с какво да се предвижа до там... после Ники ми каза, че можел да ме вземе... Важното е че добре сте си изкарали :) а Фичовците са страхотни :wink:

"до един момент мъчи на първа клапа и към 3500 някъде като отпъне втора и стрелката на оборотомера влиза в лютеницата хахаха"
[img]http://s60.radikal.ru/i170/1001/ef/6a2af4c11828x.jpg[/img]

DeYaN
сър Фичо

Post by DeYaN » 03/08/2010, 14:06

Здравейте, Фичовци!

Голямо благодарско на варненските домакини в частност на Ани и Ники!!! Всички сте много готини и шашави, все едно се познаваме цял живот. Много моабет, лафове, бъзици, пърпорене, омазване с масло, бензин и прахоляци, пържоли, кифтаци, бирьонки, рикишка и цалапишки домати :mrgreen: В къмпинг "При бат Ники" има място за още 20 палатки, така че ... ще се повтаря :D Друго какво да добавя? Особено след снимковия матрял с описание :lol: Тия дни ще дам на Стефчо флашка с моите фотки, да ги качи.

Жалко за тези, които искаха, а не можаха да смогнат по различни причини, но в следващия тираж.

Калоянееее!!! Плечеш за еБАНванееее. Всъщност съветът на старешините, след необходимия кворум и единодушно съгласие, реши да ти се тури един бан, да ти доде акълът :mrgreen: Като не си чел темата, което да не кажа, че ме съмнява, но най-малкото ми е странно, виж от коя дата се знае, че ще има такова събитие под носа ти, що си го не дигаш телефонот, 100 пъти ти звъняхме. А и в неделя си легнахме в 3 сабален, тъй че кво му е късното? А и следобеда си рекъл на Ники "ей са ида". Ба си "ей са"-то! Можеш да изкупиш греха си, ако влезеш на партия за бялото Фичо от снимките и участваш в транспорта и разкостването. Има новото окачване, за което си приритал :uu: Иначе получаваш банан, тоя път няма шики-мики :evil: :P

Поздрав и ... ДО ПЪРПОРЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

sunny
пораснал Фичо

Post by sunny » 03/08/2010, 14:13

Еха снимките са супер :) Чакам да видя видеото :P Жалко че толкова набързо се видяхме, за което вината си е изцяло наша... :( Направо се надъхвам за следваща среща!

Стига сте ми викали колега - колежка съм :P

Locked