Покана за среща в Румъния

Хубаво е да се опознаеме и виждаме от време на време
Locked
DeYaN
сър Фичо

Покана за среща в Румъния

Post by DeYaN » 31/03/2010, 13:38

Така, румънците си организират национална среща и ни канят да се присъединим към тях. Ето и текста:

...Бих желал да поканя българските любители на Полските Фиатчета на първaта ни голяма национална среща!

Събитието ще се проведе до град Търгу Жиу (Tîrgu Jiu) между 30-и юли и 7-и август. (от Видин или Оряхово до Търгу Жиу е ок. 200км)

Само палатки и каравани. Няма хотели и други подобни, така че няма да се събират пари предварително.

Ще ви очакваме, а при нужда от повече информация, задавайте свободно въпроси в нашия форум или директно на лични съобщения.

Програмата на събитието не е напълно уточнена, но може да следите на форума...

Поздрави!

Sebba

hello Deyan,

How are you? Long time no see!
So, I want to invite you and other Polski fans from Bulgaria at our first major national meeting.

The meeting will start on 30.July near Tirgu Jiu city.
The final day will be on 7.August.

Just tents or caravans. No hotel or other accommodation features there so no money in advance will be required. :)

So, we will waiting for you and your friends, and if you need more information please feel free to use the forum. Or you can contact me directly, by PM.

The event's schedule is not really finished but you can see it here . It is a read-only topic but for posting you are welcomed here

Kindly regards,
Sebba

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

FuZz
Фичо сан

Post by FuZz » 31/03/2010, 19:42

Ако успеем да се докопаме до Словакия може и една Румъния да спретнем :)

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 01/04/2010, 00:57

8)

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Locked