Идея за общ събор на соц.автомобилите в България

Хубаво е да се опознаеме и виждаме от време на време
Locked

"За" или "против" обща среща на соц. возилата?

За
16
94%
Против
0
No votes
Не ме интересува.
1
6%

Total votes: 17

milen borisov
новоизлюпен Фичо

Идея за общ събор на соц.автомобилите в България

Post by milen borisov » 31/01/2011, 23:09

Здравейте колеги, искам да споделя една идея, която от скоро се дискутира във форумите на Лада и Москвич. Става дума тази година да се организира общ събор на всички любители на соц. возилата, като в това число влизате и Вие. Аз като член на Клуб Москвич България, Ви предлагам да се включите в дискусиите дали да го има този събор или да не се прави. Всяко ваше мнение е от значение и ще допренесе за крайното решение. Моля бъдете активни и изкажете свободно какво мислите. Ще се радвам да бъда с вас на общ събор!!! Поздрави, Милен Борисов.

http://forum.ladaclub-bg.com/viewtopic.php?f=3&t=13867" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.forum.2tpower.com/viewtopic.php?f=30&t=3541" onclick="window.open(this.href);return false;

Добавена е анкета. Деян

tekilaaa
Фичо сан

Re: Идея за общ събор на соц.автомобилите в България

Post by tekilaaa » 01/02/2011, 08:42

Кратко и ясно :) Аз съм за :))

Niki
сър Фичо

Post by Niki » 02/02/2011, 07:16

+1 :wink:

Image

tekilaaa
Фичо сан

Post by tekilaaa » 03/02/2011, 08:12

Здравейте имам въпростче имате ли желание да пуснем една бърза анкета дали желаем да участваме във "Национален събор на соц. возилата "
Като гледам, активноста на форума малко е понамаляла в последно време :(, но това е поправимо :))))

DeYaN
сър Фичо

Post by DeYaN » 03/02/2011, 11:45

Анкетата е най-лесното от всичко и при всички положение ще е с положителен резултат,
но проблемът е в това колко хора изобщо ще се присъединят от наша страна.
Знаем по колко души се събираме на нашите си градски срещи, кво остава за по-големите събития,
които в най-добрия случай са междуградски. Но това е нормално, предвид броя на хората, които останахме,
а още повече тези, които благоволяваме да пишем по някой ред във форума. Влизат, четат, намират си инфо, купуват, продават и кой откъде е... Форумът е мъртвило, ние срещи правим :oops: :mrgreen:

В момента идеята за Национален събор на соц. возилата тепърва ще се избистря.
Най-лошото е, че всеки клуб има някакви претенции към останалите.
Едни други се обвиняват в надменност, на кой-му е по-западна,
по-истинска марката и в същото време от своята си камбанария всеки е прав.
Някъде неразбиратеството е заради мърши, които са правили мизерии по предишни събори,
но в крайна сметка огромната част от хората са свестни и дружелюбни и дано всички решат,
че лапешките истории са за лапетата, а простащината и неуважението трябва да се игнорира напълно.
Заради по двама-трима, които са конфликтни, от всеки клуб, не бива да страдат няколко стотин останали...

Поради спецификата на нашата общност, няма смисъл да се прави някаква организация или
пък сътрудничество с организаторите. Не казвам, че не е хубаво, или пък да се скатаваме и да идем на готово,
но например, Иво, ако ти се хванеш, кого ще организираш, Ники ли? :uh:
При нас би било голям успех и една кола да иде, кво остава за 2-3.
Но "организирането" в нашия случай ще е да се знае датата и мястото и да отиде, който има желание и възможност.

Това е накратко ситуацията, за да не ви се налага да изчетете храчките в другите форуми.
Дано се свърши с взаимните обвинения и позицията "света вода ненапита"!
Предполагам тук никой няма нищо против другите марки :roll: Разбира се, имаме един "кръвен враг" :wink:
Но... ние обичаме "врага" си, а той твърди, че обича нас :mrgreen: Майтап бре! Мир, братство и единство!!!

Вечна дружба с КПСС! Да живеят всички БКП-та по всички земни кълбета!

Да има събор и: :064: :564: :509: [smilie=cook06apr.gif] [smilie=beer.gif]

horo

ПП- доколко аз ще мога да съм на подобно събитие, времето ще покаже,
не знам кога ще съм си в Нашингтон.

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

milen borisov
новоизлюпен Фичо

Post by milen borisov » 03/02/2011, 19:27

Деяне, виждам, че си от Пловдив, затова те каня в неделя в 16.00 на входа на стадион Пловдив от към линиите, където ще се видим с колеги от Лада клуба да обсъдим общия събор, ще поканя и колеги от 2Т форума да дойдат. Ако има такъв събор, дори и един участник от Вас да дойде, пак ще ми е много приятно. Искам да попитам дали има някакъв форум и за 125р и дали познавате хора с такива машини?

DeYaN
сър Фичо

Post by DeYaN » 03/02/2011, 20:27

Благодаря за поканата, но не съм в България, иначе с удоволствие. :)

Тука четат колеги със 125р, но не са много. Дано видят темата. Имаше 2-3 опита да си направят форум, но са още по-малко и от нас, ето тук има едно активно местенце, дано се свържеш през него http://polskifiat125p.zzl.org/index.html

И приятелите на Црвена Застава Крагуйевац имат малко форумче http://zastava.forumi-bg.com/

Поздрав!

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Фичофен
Фичо с характер

Post by Фичофен » 05/02/2011, 16:11

На пролет колата ми ще е готова и с радост ще участвам ...

tekilaaa
Фичо сан

Post by tekilaaa » 05/02/2011, 23:47

При мен има право на избор :)))
Ако ми се отвори възможност ще има да избирам със коя Фичка да тръгна :))), ако е за събота и неделя предполагам ще мога да подбера и Ники ако има възможност и изяви желание :))) :))))

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 09/02/2011, 20:04

Дай Боже всекиму такава възможност!
Принципно ние със Симо сме ЗА такава среща.Обичаме Русия и всичко руско,като го почнеш от музиката.А щом обичаме Русия нама как да не обичаме и СОЦ-марките.Те са една позабравена идилия. Нашето присъствие,или отсъствие,както и да го наречете е без значение,би зависило единствено от датата на срещата.Мястото едва ли е от значение,след като ще има концентрация на приятели и хапване-пийване.
Всички в нашия форум знаят,че аз не съм от ония дето претендират дали колата им е ПО-западна. Напротив,точно обратното,претендирам единствено и само за това,че колата ми е малка,проста и в простотата си чаровна! А защо още не е готова,по-добре да не казвам,защото вече ми се плаче!
Поздрав на всички! Бягам отново на "плантацията". :uu:

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Niki
сър Фичо

Post by Niki » 08/05/2011, 19:01

Както разбрах от Mzeto-горд собственик на москвич 407, планирате лятна среща на Москвич клуб България. Тука във Варна. Ние също планираме такава, затова може да ги съчетаем. Поздрави :wink:

Image

Locked