Густо, майна, Филибето - Tekilaaa свърна под тепето!!!

Хубаво е да се опознаеме и виждаме от време на време
Locked
DeYaN
сър Фичо

Густо, майна, Филибето - Tekilaaa свърна под тепето!!!

Post by DeYaN » 18/05/2011, 01:29

За малко, но при преизпълнен план, нашият мил колега Ивчо Tekilaaa беше за един ден у Майнатаун.

- ЖП-гара
- Кайве при Жени и Симо (присъединяване на Синята стрела)
- Рогош - Тунинг център Фичофен (лющене на семки над проектчето, киризене на спукани кратуни, маане на кифтаци - пак ще дойдем!!!)
- Посещение на един бъдещ Хабарт с паяжина на ... ай дъ н' казвам къдье...
- Присъединяване на бомбонения Шльопърмобил
- Волна програма - моабети, кафе, моабети, кафе, салам с кафе, шунка с кафе, самардала с кафе, соленки и сладки с кафе... баси пиячите.... на кафе...
- ЖП-гара, нощен влак, четене на книжка и сладко похъркване на фона на песента на колелетата и вечния им хит "Ту-дуф-ту-дуф-ту-дуф-ту-дуф-ту-дуф..."

Ивчо, благодарим за хубавия ден!!! Радваме се, че успя да финтираш командировката. И другия път .... éуате повече!!! :P :uh:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Ми той умрял, ма... Ко!? Не!!!

[22:17:55] 6liopar: оооооо, не мога аз на [душ] кабина!!! Имам клаустрофобия...
[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

DeYaN
сър Фичо

Re: Густо, майна, Филибето - Tekilaaa свърна под тепето!!!

Post by DeYaN » 18/05/2011, 01:42

От тунингцентъра на Фичофен няма да качваме снимков матрял, за да не се счита за промишлен шпионаж. Ако разреши, ще пуснем малко фотки.

Ивчо, с всичкото си такъм и работен скафандър, искаше да се вихри кат морски бриз из филибелийски гараж, но все пак му беше отказано най-любезно едно сваляне на мотор, едно качване на друг, както и откъване на счупен ресьор и съответната му подмяна. И фсе пак облажи ръчички. Нещо като утешителна награда. :P
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

[22:18:33] tekilaaa: каква клаустрофобия бре!? 126 караш, за клаустрофобия ми говориш...

Niki
сър Фичо

Post by Niki » 18/05/2011, 06:17

:509: :532: :604: [smilie=2bg.gif] Ето на това му се вика топло посрещане. Така като гледам, въобще не ви е било скучно :wink: И сниммките са the best!!! Ама с туй кафе, нещо не ми ареса работата. Ракийка немаше ли бре :D Хаха. Деянчооо, поне ти не отсрами ли групичката? :D :D :D

Image

DeYaN
сър Фичо

Post by DeYaN » 18/05/2011, 10:41

Ето, с папска благословия публикуваме една творба в прогрес :P

Ники, със Симо пихме по един напръстник рикийкъ. То за адета. Ама да ти кажа, много арно без махмурлук след моабет :mrgreen: :lol:

6liopar
сър Фичо

Post by 6liopar » 18/05/2011, 12:26

Просто нЕма такава среща. Тоя ми ти Текил де що има бръкна, ма до моя ресор не можИ да са докопа.Все пак има официалното обещание на Началника /Симо/,че ще бъде изкормен и сменен/ ресора,не текилата/, след като официално беше диагностициран като счупен в средата. Айде да ми е жив и здрав Началника! вече имам повод да мрънкам и да давам зор за нещо, ни мой съ отърва :P :P :P ...обещал е пред свидетели!
Инак беше много, много, много весело. Лично аз и Симо не бяхме в Рогош на сглядата на изтребителя, но си запазваме правото да го посетим в по-напреднал вече стадий. Не бяхме, щото едни Хабитуриентки се сетили от днеска за вчера, че им трябват бижута и требаше да ги правим спешно, но все пак успяхме да ги направим и да излезем малко по-рано за купонЯ.
Благодаря и аз за веселбата и както рече Бачо ви Деян, другия път Еуате повече!
ГоУем купон става,независимо дали си на морето,или у Филибето! Па ако се организираме да идем на оная ми ти Хижа Здравец пак, но по топличкото,не в снега,ше е супер купон.
Ай да сте ми живи и здрави, и до нови срещи! :uu: :uu: :uu:

ХУБАВО Е ДА ИМА ФОРУМ, СТИГА ДА НЕ СЕ ТРИЕХА НЕУДОБНИТЕ ПОСТОВЕ....
ДЕ ДА БЯХ ПОРЪЧКОВ ПИСАТЕЛ...АМА НЕ СЪМ :)

Locked