ФИЧО ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА Cряда 05.06.2006г

Хубаво е да се опознаеме и виждаме от време на време
dAnI
сър Фичо

Post by dAnI » 29/07/2006, 18:48

Светльо (кибика), мерси че качи заснетото в интернет :wink:

kibika tuning
новоизлюпен Фичо

Post by kibika tuning » 30/07/2006, 21:27

Няма защо, добре че беше ти да го запишеш че имаче щяхме да изгорим. Още не съм взел касетата от моя човек, но като я взема ще ти кажа да ти я дам.

КОЙТО ПИЕ - ЗЛО НЕ МИСЛИ!!!
:)

YaMaHa_YzF-R1
Фичо сан

Post by YaMaHa_YzF-R1 » 30/09/2006, 12:24

момчета току що си изтеглих и гледах когато са ви давали по канал 1 и мога само да ви кажа че сте СУПЕР!!! всичките фиатчета бяха убиец просто като го показах на баща ми и тои вика еи ся и аз ако бях там ... :) само че имам некаф проблем със видео файла - звук почти няма незнам от мене ли е но нищо не може да се чуе. не че това ме спря да ви се накефя на мах но все пак :wink: ай плс някои ако можи да ми помогне да пише :)

kibika tuning
новоизлюпен Фичо

Post by kibika tuning » 30/09/2006, 20:45

YaMaHa_YzF-R1
момчета току що си изтеглих и гледах когато са ви давали по канал 1 и мога само да ви кажа че сте СУПЕР!!! всичките фиатчета бяха убиец просто като го показах на баща ми и тои вика еи ся и аз ако бях там ... Smile само че имам некаф проблем със видео файла - звук почти няма незнам от мене ли е но нищо не може да се чуе. не че това ме спря да ви се накефя на мах но все пак Wink ай плс някои ако можи да ми помогне да пише Smile
Радвам се че ти е харесало, значи това че нямаш звук според мен е от кодеците ти(K-lite). Трябва да ги ънинсталнеш и да инсталираш(възможно най-новата версия) наново и би трябвало да се оправи.

КОЙТО ПИЕ - ЗЛО НЕ МИСЛИ!!!
:)

Post Reply